Фізкультурно-оздоровча робота

У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров я (ВООЗ) записано: "Здоров я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад".

Конституцією України визначено, що найвищою соціальною цінністю у нашій державі є людина, її життя і здоров я.

У Законі України "Про дошкільну освіту" окреслені обов язки держави щодо піклування про збереження та зміцнення здоров я дітей дошкільного віку, забезпечення їхнього психічного та фізичного розвитку.

Виконуючи рішення державних документів, колектив ДНЗ працює над удосконаленням шляхів організації педагогічного процесу, визначенням ефективних методів та прийомів роботи з дітьми та батьками.

Фізично здорова дитина - це здорова психіка, здорова духовність і достатній обсяг набутих із досвідом знань. Тож саме оздоровче спрямування освітнього процесу і складає зміст роботи нашого дошкільного закладу.

В рамках Конкурсу на кращий стан фізичного виховання з 03.02. по 07.02. 2014 р. в дошкільному закладі проходив тиждень фізкультурно-оздоровчої роботи. Вихователями було заплановано та проведено різноманітні форми роботи: традиційні та інтегровані заняття з фізкультури, дитячий туризм, спортивні розваги, зимове спортивне свято "Вправні, спритні, дужі - бо з фізкультурою ми дружим".